Koszyk

Co nas wyróżnia?

BO TO CO NAS WYRÓŻNIA, TO WSPÓŁPRACA Z POLSKIMI RZEMIEŚLNIKAMI MEBLOWYMI

W ostatnim czasie jesteśmy świadkami odradzania się rzemiosła. Zyskuje na popularności z powodu przesytu zintensyfikowanej reklamowanej tandety występującej na rynku. Polacy bardzo szybko utożsamili sobie, że ręce zdolnego projektanta, rzemieślnika, to najbardziej precyzyjna linia produkcyjna jaką można sobie wyobrazić. Podobna sytuacja ma miejsce w branży meblowej. PLMEBLE.PL jako jedna z nielicznych firm na rynku zdała sobie z tego sprawę wcześniej niż wszyscy.

Polski narożnik tapicerowany

POLSCY RZEMIEŚLNICY MEBLOWI TO CZOŁÓWKA

Trudno nie zgodzić się z treścią tego podtytułu. O polskich rzemieślnikach mówi się dobrze nie tylko w Polsce, ale w Europie i nawet na całym świecie. Nieprzypadkowo mamy często okazję, aby wysyłać nasze produkty za granicę. Duża w tym zasługa współpracujących z nami polskich rzemieślników meblowych, którzy gwarantują bardzo dobrą jakość i solidność wykonania produktów wychodzących spod ich rąk i narzędzi.

Polski rzemieślnik meblowy to fachowiec z górnej półki światowej, niezwykle doświadczony, cierpliwy, dokładny oraz wiarygodny. Pewnie zastanawiasz się, czy jest w stanie wykonać swoją pracę w korzystnej dla obu stron cenie. Oczywiście, że tak! Praca takiego fachowca jest odpowiednio ceniona, ale oczywiście w granicach rozsądku, tak aby być konkurencyjnym na rynku. Firmy takie jak my, współpracujemy właśnie z takimi ludźmi, którzy znają się na rzeczy!

Polska meblościanka nowoczesna

KONIEC POWTARZALNOŚCI I PRZECIĘTNOŚCI

W branży meblarskiej dominuje trend powrotu do mebli sprzed lat. Przybywa firm, które decydują się wejść na rynek z zamiarem produkcji mebli w stylu retro. W ten sposób powstają oryginalne, unikatowe produkty. Każdy z naszych Klientów marzy o tym, aby jego wystrój domu był jedyny w swoim rodzaju, niepowtarzalny.

Zauważalny jest wyraźny trend, który niesie za sobą odchodzenie od powtarzalności i przeciętności. Produkcja mebli przez polskich rzemieślników wiąże się z dużymi nakładami pracy i czasu, ich trwałość nie jest w żaden sposób porównywalna z produktami masowymi występującymi na rynku. Czasami warto poczekać dłużej na mebel, który jest skrojony na indywidualne potrzeby Klienta. Pasja i specjalne podejście do każdego odbiorcy jest kluczem na jedyny w swoim rodzaju biznes prowadzony przez polskich rzemieślników meblowych!

Polskie łóżko drewniane

TACY SAMI JAK MY!

Polskie rzemieślnicze firmy meblowe, to przeważnie małe przedsiębiorstwa, w których pracują ludzie szanujący się wzajemnie i swoją pracę. Nie jest to dziwne, że podjęliśmy z takimi mikrofirmami współpracę, ponieważ jesteśmy tacy sami! W naszej ofercie znajdziesz tylko meble rodzimej, polskiej produkcji. Przy ich produkcji wykorzystywane są zawsze materiały najwyższej jakości, dzięki czemu oferowane przez nas meble mają długą żywotność.

Nasi rzemieślnicy znają się na swoim fachu doskonale. Meblarstwo mają we krwi, a przy okazji szkolą młodych adeptów tej sztuki. Z pokolenia na pokolenie przyszli mistrzowie rozwijają swoje umiejętności pod okiem swego ojca lub wujka. Takim rodzinnym firmom nie boimy się zaufać, to idealny przykład zwrotu ku tradycji i potrzebom indywidualizacji.

Polskie meble łazienkowe

WIĘCEJ ZNACZY MNIEJ

Więcej znaczy mniej? Przestań kupować dużo i wyrzucać nietrwałe, wykonywane taśmowo meble na śmietnik. Lepiej zainwestować w produkt, który przetrwa lata, a oko będzie cieszyć nie tylko Twoje, ale także pozostałych domowników i gości. Zaskocz wszystkich w dobrym, indywidualnym stylu! Dzięki takim zabiegom odrodzisz design w swoim własnym domu!

Polska jest wiodącym eksporterem mebli, a ich nabywcy często nie zdają sobie z tego sprawy, że pochodzą one z naszego kraju. Polski design, z rąk polskich rzemieślników meblowych chce, żeby było o nim głośno. My w ścisłej współpracy z rodzinnymi przedsiębiorstwami, a także przy Twoim wsparciu wspólnie tego dokonamy, bo to nas wyróżnia!

Zapraszamy do współpracy - wspierajmy nasze polskie rodzime rzemieślnicze meblarstwo!

PLMEBLE.PL

 

POLSKI MEBEL – SPECJALNOŚĆ MARKI PLMEBLE.PL, TO NAS WYRÓŻNIA!

Polski mebel, to specjalność marki PLmeble.pl! Jak już sama domena internetowa pokazuje, nie boimy się chwalić tym, że w naszej gamie produktów znajdziesz tylko i wyłącznie polskie owoce pracy polskich rzemieślników meblowych. Dlaczego warto się tym pochwalić? Dlaczego zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku, a nie innym?

Polski mebel polskie burko

MEBLE HITEM POLSKIEGO EKSPORTU

Polska branża meblowa co roku wydaje owoce, które stają najbardziej obiecującą kategorią polskiego eksportu narodowego. Meble zajmują pierwsze miejsce, jeśli chodzi o wyroby w naszym kraju, które opuszczają najczęściej nasze granice. Wygrywamy tańszą siłą roboczą i dostępem do surowca. Pomaga naszemu kraju też wiele innych czynników ekonomicznych, które pozwalają na dużą sprzedaż polskich mebli poza granicami. Wartość eksportu mebli i wyposażenia wnętrz wyniosła prawie 48 mld złotych, co spotkało się wzrostem o 10% większym niż w porównaniu z poprzednim rokiem.

Meble z Polski ława kawowa od plmeble.pl

Polska jest szóstym producentem i czwartym eksporterem mebli na świecie i chyba nie trzeba się dziwić, dlaczego PLmeble.pl zdecydowało się na taki, a nie inny krok. To z poprzednimi latami skok o cztery pozycje! Polskie meble trafiają głównie do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Czech, Francji i Holandii oraz wielu innych państw. Nie tylko nasi rodacy nam zaufali, ale także inni obywatel Unii Europejskiej.

TAŃSZE NIE OZNACZAJĄ, ŻE GORSZE

Mawia się, że polskie meble są tanie. To prawda, takie są, ale nie idzie to w parze z tym, że są słabsze jakościowo, wręcz przeciwnie! Meble z Polski są naszą specjalnością, a do tego jesteśmy w stanie ustanowić tak konkurencyjne cenowo oferty, aby zwrócić na siebie uwagę. To dzięki zaufaniu i współpracy z wieloma mikroprzedsiębiorstwami, rodzinnymi firmami, które wykonują meble praktycznie na nasze zamówienie.

Polski mebel nowoczesna szafka rtv

Niska cena nie idzie w parze z tym, że polskie meble są gorsze. Nie sprzedawalibyśmy „lipnych” produktów, bo już od kilku lat nie byłoby nas na rynku! Nasz polski rynek branży meblowej jest niezwykle wymagający, ale musi zaspokoić także te zagraniczne. Tam też jest wiele do zrobienia w kwestii urządzania wnętrz domów. W tym upatrujemy także naszą specjalność.

DOBRZE, PRAWIE JAK U NAS!

Jak już pewnie wiesz lub też za chwilę się dowiesz, PLMeble.pl zajmuje się wysyłką mebli poza granicę naszego cudownego kraju. Dowozimy praktycznie w każde miejsce w Europie nasze produkty. Dzięki współpracy z zaufanymi firmami transportowymi Twoje zamówienie może dotrzeć w niedługim czasie pod same drzwi, o porze, o której sobie tego zażyczysz.

Polska kanapa rozkładana do salonu

Jeśli losy tak potoczyły się, że musiałeś wyjechać z kraju, to nie martw się, że wewnątrz Twojego mieszkania będzie nie tak jak kiedyś. Możesz za pośrednictwem kilku kliknięć sprawić, że meble, które wyświetlamy na stronach naszego sklepu internetowego znajdą się u Ciebie. Nasi dostawcy palą się do roboty, a nasi konsultanci będą w stanie określić Ci dokładną kwotę, którą zapłacisz za wysyłkę. Dla każdego Klienta ta kwota może się różnić, ponieważ jest ustalana indywidualnie.

BRANŻA MEBLARSKA W POLSCE MA SIĘ DOBRZE

Polskie meblarstwo to ponad 26 tysięcy zarejestrowanych firm, podmiotów, z czego największy wskaźnik to te na mikroskalę. Jako PLMeble.pl współpracujemy zwłaszcza z tymi mikroprzedsiębiorstwami, które z pokolenia na pokolenie przenoszą tradycję dbale i niezwykle starannie wykończonych produktów. Mimo, że ponad 150 tysięcy osób pracuje w naszej branży, to rynek nadal wskazuje na zapotrzebowanie na kolejnych fachowców!

Polskie meble od PLmeble.pl fotel uszak

Branża meblarska w Polsce ma się dobrze, produkcja mebli jest istotną częścią polskiej gospodarki. To na tym aspekcie skupia się PLMeble.pl i nasz dynamiczny rozwój jest zasługą tego, a nie innego postanowienia handlowego. Co dobre to polskie? Dokładnie z takiego założenia wychodzimy i chcielibyśmy Ci to także przekazać. Musisz przekonać się do naszej oferty, a wszystko będzie dla Ciebie jasne. Nie ma też dla nas barier, możemy wysłać próbkę naszych możliwości pod same drzwi nawet w innym kraju. Polskie meble to specjalność PLMeble.pl! Polski mebel jest naszą marką PLMEBLE.PL.

Zapraszamy do współpracy - wspieramy polskie rodzinne rzemieślnicze firmy meblowe!

PLMEBLE.PL