Koszyk

Dostawa mebli do Francji

Francuski łącznik – dostawa polskich mebli do Francji

Czasy francuskiego ruchy oporu, to czasy, w których wielu Francuzów poświęcało swoje życie podczas wojny na rzecz swojego kraju. Dziś na szczęście już nie ma takiej konieczności, tamte chwile nie wrócą. Teraz mianem francuskich łączników określa się coś innego, w całkowicie innej branży. Doświadczeni przewoźnicy, którzy dostarczają polskie meble do pracy są określani w ten sposób. Nie da się ukryć, że znakomicie spisują się ze swoich zadań.

Dostawa mebli do Francji

NA KONIEC EUROPY

Francja leży praktycznie na samym końcu zachodu Europy. Jednak i tam, nasze meble są bezbłędnie dostarczane za sprawą naszych wykwalifikowanych transportowców. Nie masz pojęcia ilu Polaków mieszka we Francji. Ten multikulturowy kraj chętnie przyjmuje przedstawicieli z innych krajów. Otwartość Francuzów może nie jest tak znana dobrze jak nasza, ale też do niemiłych nie należą. To kraj o dużej powierzchni, więc z naszego punktu widzenia, jest gdzie te meble dowozić.

Wysyłka polskich mebli do Francji

Znajdziesz w Internecie wiele firm transportowych, które ogłaszają się, że dokonują dostaw na terenie Francji. Jednak musisz być w tym przypadku ostrożny, ponieważ nie każde z tych przedsiębiorstw zna się na przewożeniu mebli. Trzeba je odpowiednio zabezpieczyć oraz przetransportować. Ich specjalne zabezpieczenie nie jest takie łatwe, wymaga także dużej cierpliwości, w zależności od gabarytu produktu.

VIVA LA PLMEBLE!

Już niedługo takim okrzykiem będziesz mógł wychwalać nasz sklep internetowy. Klikając w produkty zamieszczone na naszych witrynach, masz też możliwość wysyłki mebli do Francji. Jeśli mieszkasz na Półwyspie Pirenejskim, czy też chcesz sprawdzić komuś tam prezent, bez problemu możesz zrealizować zamówienie za pośrednictwem naszego e-commerce. Teraz będziesz mógł urządzić swoje francuskie mieszkanie w klimacie polskiego, gustownego wnętrza.

Transport mebli do Francji

Dlaczego wielu Klientów nas chwali za przesyłki zagraniczne? Nasz sekret polega na tym, że to my indywidualnie z Tobą ustalamy szczegóły dostawy mebli do Francji. Postaramy się precyzyjnie określić czas otrzymania zamówienia przez Ciebie, a także wycenimy dokładny koszt transportu mebli z Polski do Francji, którego wysokość mile Cię zaskoczy. Nasi konsultanci znają się na rzeczy, pochylą się na kilka dłuższych chwil na Twoją przesyłką i ustalą szczegóły z przewoźnikiem.

CUDZE CHWALICIE, SWEGO NIE ZNACIE

To powiedzenie wyraża bardzo wiele prawdy. Z pewnością przeprowadzając się do Francji pomyślałeś, że wyposażysz swoje mieszkanie w meble, które są na sprzedaż w Twojej okolicy. Jednak daleko im do polskiej jakości, elegancji oraz designu. Nie wszystko z Francji musi okazać się ostatnim krzykiem mody! U nas zapłacisz nie tylko w złotówkach, ale także przy większym zamówieniu koszt Twojej dostawy mebli do Francji będzie niższy niż spodziewałbyś się tego.

Polskie meble z wysyłka do Francji

Nikt nie będzie z Ciebie zdzierał pieniędzy, dlatego, że zarabiasz w euro! Nasze produkty mają konkurencyjne ceny, a możliwość wysyłki zagranicznej to nasz główny atut, o który w szczególności dbamy i chuchamy na niego! Cena dostawy mebli do Francji jest zależna od odległości jaką mają przebyć zamówione przez Ciebie produkty oraz tego, ile zakupiłeś sztuk towaru. Czytaj polskiego mebla.

JAK KUPIĆ NAJKORZYSTNIEJ?

Najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na pełen zestaw mebli poslkich. Dzięki temu za jednym zamachem otrzymasz komplet wyposażenia, który będzie w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby. Unikniesz wówczas konieczności domawiania pojedynczych elementów, bo to oznacza kolejne dni oczekiwania. Chyba zależy Ci, aby w pełni wyposażyć Twój dom jak najszybciej?

Transport mebli z Polski do Francji

Nie poszukuj przewoźnika, my zrobimy to za Ciebie. Są to nasi zaprzyjaźnieni dostawcy, którzy od wielu lat współpracują z nami. Znamy się, wiemy jakie też są oczekiwania Klientów. Nasi kurierzy o wyznaczonej, korzystnej przede wszystkim dla Ciebie porze dostarczą zakupiony towar. Są kontaktowi, mówią po polsku i dokładnie znają historię Twojego zakupu, ponieważ odbywają rozmowę z naszymi konsultantami.

Nie zastanawiaj się dłużej, zakup u nas i przewiezienie Twoich mebli okaże się korzystniejsze cenowo niż mało wyszukane produkty z Francji, które choćby były sprzedawane tuż za rogiem, to i tak nie dadzą Ci tyle jakości co nasze polskie meble. Życzymy tylko dobrych decyzji, a my zajmiemy się resztą, tak żeby w Twoim francuskim domu było tak po naszemu.

JAK ZAMÓWIĆ DOSTAWY MEBLI DO FRANCJI?

Zobacz meble pokazane na naszej stronie sklepu plmeble.pl i wybierz meble, którymi jesteś zainteresowana / zainteresowany i napisz do nas e-mail: biuro@plmeble.pl lub skontaktuj się z nami poprzez livechat (na stronie sklepu www.plmeble.pl) lub zadzwoń tel.: +48 518 220 390, by ustalić koszt dostawy mebli do Francji. Podaj miejscowość i kod pocztowy we Francji. Cenę transportu ustalamy indywidualnie - uzależniamy ją od ilości mebli (waga i gabaryt wybranych produktów) oraz od odległości z Polski do wskazanego miejsca docelowego we Francji. Meble produkowane są w różnych miejscach w Polsce (skupiamy ponad 40 producentów = 40 różnych miejsc produkcyjnych w Polsce). W przypadku, gdy wybierzesz meble od różnych polskich producentów (przy każdym produkcie na stronie sklepu podajemy oznaczenie liczbowe danego producenta, np. 008, 038, itd. - możesz "kliknąć w tę liczbę na czerwono - zobaczysz wszystkie produkty tego producenta), będzie to miało znaczenie przy wyliczeniu kosztu dostawy do Francji. Logistycznie zorganizujemy jeden wspólny transport do Francji - nasz przewoźnik odbierze towar przygotowany u wszystkich producentów w Polsce i dojedzie z meblami do Francji.

 

Wersalki z dostawa do Francji

Transport mebli do Francji realizujemy raz w tygodniu. Wysyłamy polskie meble do Francji w każde miejsce i każdy region. Jeździmy do dużych miast oraz tych małych miejscowości francuskich. Dopracujemy i ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące załadunku mebli, terminu wyjazdu kierowcy z Polski oraz terminu dostarczenia mebli na ustalony adres francuski. Meble o małym gabarycie i wadze wysyłamy często kurierem, czyli jest to kurierska wysyłka mebli do Francji. Najczęściej są to meble do biura: biurka i kontenery biurowe, oraz krzesła i stoły do jadalni, ławostoły i stoliki kawowe, orasz szafki na buty, półki wiszące, meble do przedpokoju i  komody. Natomiast meble tapicerowane: sofy wypoczynkowe, kanapy rogowe, narożniki rozkładane, tapczany rozkładane, stylowe fotele i pufy a także meble do łazienki i kuchni, szafy z lustrami, meblościanki nowoczesne, dostarczamy do naszych klientów we Francji za pośrednictwem naszego przewoźnika dedykowanego. Realizując dostawę mebli na Francji w ten sposób, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo, oraz bezpośredni kontakt kierowcy z odbiorcą mebli we Francji.

Wysyłka narożników do Francji

Oferta naszych polskich mebli jest szeroka i wciąż rozwijana. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego mebla dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Pomożemy i doradzimy. Zapraszamy do współpracy! PLMEBLE.PL