Koszyk

Wysyłka mebli do Włoch

Wysyłka mebli do Włoch – polskie meble w stronę słonecznej Italii

Słoneczna Italia, to nie tylko pizza, spaghetti i festiwal włoskiej piosenki w San Remo. Jak się okazuje to także… wysokiej klasy meble polskiej produkcji! Coś co jeszcze kilka lat temu wydawałoby się niemożliwe, stało się prawdą. Polska branża meblowa przeżywa złoty okres i zdobywa kolejne europejskie rynki. Tym razem kolej przyszła na Półwysep Apeniński. Mieszkańcy tego kraju bardzo chwalą sobie produkty naszych producentów.

Wysyłka mebli do Włoch

JAK U SIEBIE W DOMU

Jeśli los tak chciał, że opuściłeś nasz piękny kraj na rzecz słonecznej i równie pięknej Italii to wiedz, że są elementy, które łączą te dwa kraje ze sobą ściśle. Wysyłka mebli do Włoch od kilku miesięcy stała się bardziej regularna, a wszystko za sprawą zainteresowania polskimi wyrobami meblowymi. Polscy producenci są chwaleni w każdym regionie Włoch. Poznaliśmy tamtejszych Klientów, są bardzo wymagający, ale wdzięczni za to, w jaki sposób zrealizowaliśmy ich zamówienia.

Transport mebli do Włoch

W naszym sklepie internetowym możemy pochwalić się bardzo dobrą komunikacją z zagranicznymi Klientami i to nie tylko w języku angielskim. Można odezwać się do naszych konsultantów od 8 do 22, a na maile jesteśmy w stanie odpisać nawet po północy. Włochy stają się dla współpracujących z nami przewoźników chlebem powszednim, obszar ten eksplorują coraz chętniej i wracają z niego bogaci o nowe doświadczenia.

MOŻESZ NAM POWIERZYĆ TO ZADANIE

Nie szukaj w Internecie tanich przewoźników, którzy oferują Ci za dziwnie małe pieniądze dostawę czegokolwiek zechcesz. Nie o to w tym wszystkim chodzi! Nasze firmy transportowe znają się na swoim fachu, a w kwestii przewożenia mebli są prawdziwymi specjalistami. Nie zdarza się nam uszkodzić mebli podczas dostawy przez te kilkaset kilometrów!

Dostawa mebli do Włoch

Odległość nie jest nam straszna, a nasi kierowcy nie pytają o drogę, nie błądzą. Wysyłane przez nas meble docierają do Klientów w nienaruszonym stanie i bardzo prędko. Najważniejsze jest to, że u nas zakupy zrobisz tylko i wyłącznie w naszej rodzimej walucie – złotówkach! Nasza waluta to nie euro, ale to akurat plus w Twojej sytuacji. Zakup w naszym sklepie internetowym będzie tańszy niż kupno wyposażenia wnętrz w słonecznej Italii.

NASI RODACY WE WŁOSZECH MAJĄ SIĘ DOBRZE

Polacy mieszkający we Włoszech nie chcą mieć w domu klimatu wprost z mediolańskich salonów. Wręcz przeciwnie, bardzo często decydują się na zakup mebli z Polski. Transport polskich mebli do Włoch niedziwne, że cieszy się coraz większą popularnością. Każdą dostawę ustalamy indywidualnie, zapłata za nią zależy od odległości oraz wielkości zamówienia. Z tego też powodu warto porozmawiać z naszym konsultantem, aby dograć wszystkie szczegóły.

zakup mebli z Polski

Po dokonaniu zamówienia i przeprowadzenia rozmowy przez naszego pracownika w kwestii dostarczenia mebli otrzymasz informację w jaki sposób zostanie doręczona oraz ile będziesz musiał poczekać na swoje nowe meble. Nie musisz martwić się o dodatkowe koszty, one nie istnieją w tym przypadku. Nasi przewoźnicy nie będą mieli żadnych problemów w przekraczaniu granic, zjawią się pod Twoimi drzwiami jak najszybciej to możliwe.

POLSKIE MEBLE Z WYSYŁKĄ DO WŁOCH TO SAME KORZYŚCI

Za pośrednictwem naszego sklepu internetowego możesz zamówić tak naprawdę wszystkie meble jakie tylko zechcesz. Od tych wielkogabarytowych po te nawet drobne. Zarówno Włosi jak i Polacy zamieszkujący ten słoneczny kraj wiedzą, że polski rynek meblowy jest bardzo mocny i próżno u niego szukać słabych stron. Wszystkie produkty, te małe i te duże zapakujemy w kartony, odpowiednio zabezpieczymy i dowieziemy do Ciebie. Polski mebel to naprawdę wysoka jakość!

meble z Polski do Italii

Twoi włoscy sąsiedzi będą Ci zazdrościć urządzonych wnętrz. Zapewne zapytają skąd posiadasz takie stylowe, designerskie meble. Odpowiedz, że ze swojego kraju, przyjechały tutaj specjalnie za Tobą. Wtedy naprawdę poczujesz się jak u siebie w domu. Włosi pozazdroszczą Ci naszych mebli, będą skłonni oddać najlepszy przepis na pizzę w zamian za piękne polskie meble.

JAK TO ZROBIĆ? WYSYŁKA MEBLI DO WŁOCH

Zrób sobie filiżankę dobrej kawy i przeglądnij meble pokazane na stronie sklepu plmeble.pl. Wybierz meble, którymi jesteś zainteresowana / zainteresowany i napisz do nas e-mail: biuro@plmeble.pl lub skontaktuj się z nami poprzez livechat (na stronie sklepu www.plmeble.pl) lub zadzwoń tel.: +48 518 220 390. Ustalimy koszt wysyłki mebli do Włoch. Podaj miejscowość i kod pocztowy we Włoszech. Cenę transportu mebli ustalamy indywidualnie - uzależniamy ją od ilości mebli (waga i gabaryt wybranych produktów) oraz od odległości z Polski do wskazanego miejsca we Włoszech. Meble produkowane są w wielu miejscach w Polsce (współpracujemy z rzemieślnikami meblowymi pochodzącymi z różnych miejsc produkcyjnych w Polsce). W przypadku, gdy wybierzesz meble od różnych polskich producentów (przy każdym produkcie na stronie sklepu podajemy oznaczenie liczbowe danego producenta, np. 010, 027, itd. - możesz "kliknąć w tę liczbę oznaczoną na czerwono - zobaczysz wszystkie produkty tego producenta), będzie to miało znaczenie przy wyliczeniu kosztu dostawy do Włoch. Logistycznie zorganizujemy jeden wspólny transport mebli do Włoch - nasz przewoźnik odbierze towar przygotowany u wszystkich producentów w Polsce i dojedzie z meblami do Włoch.

Dostawa polskich mebli do Włoch

Transport mebli do Włoch realizujemy raz w tygodniu. Wysyłamy polskie meble do Włoch w każde miejsce i każdy region. Jeździmy do dużych miast włoskich jak Rzym, Mediolan, Wenecja, oraz tych małych miejscowości i wiosek. Dopracujemy każdy szczegół dotyczący załadunku mebli, terminu wyjazdu kierowcy z Polski oraz terminu dostarczenia mebli na ustalony adres włoski. Meble o małym gabarycie i wadze wysyłamy często kurierem, czyli jest to kurierska wysyłka mebli do Włoch. Najczęściej są to meble dla firm: biurka i komody biurowe, oraz krzesła i stoły a także ławy i stoliki kawowe. Natomiast meble tapicerowane: sofy stylowe, kanapy narożne, narożniki rozkładane, tapczany wypoczynkowe, stylizowane fotele i pufy a także meble do łazienki i kuchni, szafy przesuwne z lustrami, meblościanki salonowe, itd., dostarczamy do naszych klientów we Włoszech naszym, przewoźnikiem dedykowanym. Realizując dostawę mebli do Włoch w ten sposób, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo, oraz bezpośredni kontakt kierowcy z odbiorcą mebli we Włoszech.

 

Polskie biurka do Włoch

Nasza oferta polskich mebli jest ekspansywna a codziennie wprowadzamy nowości. Chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego mebla dla Ciebie. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Pomożemy i doradzimy. Zapraszamy do współpracy! PLMEBLE.PL