Koszyk

Wysyłka mebli do Belgii

MEBLE POLSKIE Z WYSYŁKĄ DO BELGII – Z TĘSKNOTĄ NIE WYGRASZ

Nie musisz szukać firmy transportowej, która dostarczy zakupione przez Ciebie produkty z miejsc oddalonych kilkaset kilometrów od Twojego domu. Zdecydowałeś się na mieszkanie w Belgii, w państwie, gdzie leży stolica Europy – Bruksela. Porzuć niepotrzebne poszukiwania niepewnych źródeł, a skorzystaj z naszych kontaktów. Zamawiając meble w naszym sklepie internetowym bądź pewien, że dostarczymy je pod same drzwi.

Wysyłka mebli do Belgii

TRANSPORT I PRZEWÓZ MEBLI DO BELGII

Wykonujemy przewóz mebli już od kilku lat. Wciąż współpracujemy z naszymi wieloletnimi partnerami handlowymi, którzy nas nigdy nie zawiedli. To dzięki sprawdzonym kontaktom możemy Ci z całą pewnością przyznać, że dostawa mebli do Belgii to dla nas pestka. Robiliśmy to wiele razy i nie mamy dosyć. Coraz większa liczba Polaków w Belgii skłania nas do częstszych dostaw w tym kierunku.

Belgia wydaje się bardzo kuszącym państwem europejskim dla osiedlających się naszych rodaków. Mimo wszystko kraj ten nie jest aż tak bardzo daleko położony od naszej ojczyzny, a poza tym można liczyć na bardzo dobre płace. To już nie tylko praca sezonowa, a stała, ambitna, co pozwala na stałe osiadanie na terenie kraju należącego do Beneluksu.

KAŻDY MEBEL O KAŻDEJ PORZE ROKU

Nie ma najkorzystniejszego momentu w roku, kiedy warto zabrać się za wyposażenie wnętrz swojego domu. Tak naprawdę, w momencie, kiedy poczujesz, że to właśnie teraz powinno nastąpić, to powinieneś z nami się skontaktować. Nasi konsultanci czekają, aby Ci pomóc, przeprowadzali wiele transakcji tego typu. Realizacja zamówienia z transportem do Belgii nie sprawi im najmniejszego problemu.

Dostawa mebli do Belgii

W momencie chęci podjęcia z nami współpracy, wtedy kiedy zainteresuje Cię któryś z produktów znajdujących się w naszym sklepie internetowym skontaktuj się z pracownikami obsługi naszego e-commerce. Transport za granice jest wyceniany indywidualnie, zaprezentowanie orientacyjnego cennika w żaden sposób nie będzie określało ceny jaką przyjdzie nam uzgodnić w efekcie końcowym. Z nami warto rozmawiać, lubimy zawierać nić porozumienia z naszymi klientami. Biznes to także współpraca.

TĘSKNOTA ZA OJCZYZNĄ I POLSKIMI MEBLAMI

Z tymi uczuciami nie da się zwyciężyć, trzeba po prostu je w jakiś sposób załagodzić. Reguła ta sprawdza również w momencie urządzania mieszkania. Polskie meble cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i dobrą opinią w wielu państwach Europy. Są wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe, a do tego piękne!

Transport mebli do Belgii

Tylko dla Ciebie jesteśmy czynni całą dobę, możesz skorzystać także z dostępnego na naszej stronie czatu, dzięki czemu będziesz mógł porozmawiać z naszym konsultantem do godziny 22, a później zostawić dla niego wiadomość, a on odpowie na nią jak najszybciej znajdzie taką możliwość. Wysyłka mebli do Belgii to dla nas chleb powszedni, sprostamy każdemu wyzwaniu!

DLACZEGO WARTO ZAKUPIĆ POLSKIE MEBLE W NASZYM SKLEPIE?

Dysponujemy bardzo szerokim asortymentem, który bez limitu możemy dostarczyć Ci pod Twoje drzwi w Brukseli, Antwerpii i wielu innych miastach Belgii. Każde pomieszczenie, każdy wystrój, stwórz swoje wymarzone mieszkanie na polskich warunkach. Meble kuchenne, meble do sypialni, narożniki, kanapy, stoły oraz wiele innych trafi do Twojego belgijskiego domu, który stanie się z każdym polskim elementem wystroju coraz bardziej przytulny.

Wysyłka sofy do Belgii

Skorzystaj z naszego bezpłatnego doradztwa, nasza wykwalifikowana obsługa czeka na to, aby pomóc Ci, służyć radą. Załatwimy wszystkie formalności związane z transportem, odpowiednio zabezpieczymy towar, tylko Ty musisz podać nam dokładny adres i moment, kiedy będziesz obecny w swoim mieszkaniu. Sprawimy, że bezproblemowo, szybko będziesz mógł się ucieszyć z zakupionych polskich mebli w Belgii.

JAK ZLECIĆ NAM WYSYŁKI MEBLI DO BELGII?

Pierwsze zadanie dla Ciebie: wybierz meble, którymi jesteś zainteresowany i napisz do nas e-mail: biuro@plmeble.pl lub skontaktuj się z nami poprzez livechat (na stronie sklepu www.plmeble.pl) lub zadzwoń tel.: +48 518 220 390, by ustalić koszt transportu mebli do Belgii. Podaj miejscowość i kod pocztowy w Belgii. Cenę transportu ustalamy indywidualnie - uzależniamy ją od ilości mebli (waga i gabaryt wybranych produktów) oraz od odległości z Polski do wskazanej miejscowości w Belgii. Nasze polskie meble produkowane są w różnych miejscach w Polsce. W przypadku, gdy wybrane przez Ciebie meble będą pochodzić od różnych polskich producentów, będzie to miało znaczenie przy wyliczeniu kosztu dostawy do Belgii. Logistycznie zorganizujemy to tak, że będzie jeden wspólny transport - nasz przewoźnik odbierze towar przygotowany u producentów w Polsce i dojedzie z meblami do Belgii. Dostawy mebli do Belgii dla naszych klientów realizujemy dwa razy w tygodniu. Wysyłamy polskie meble właściwie w każde miejsce i każdy region Belgii. Jeździmy zarówno do dużych miast, jak i tych małych miejscowości belgijskich, często zbaczając z głównych dróg. Zapewniamy, że dopracujemy i ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące załadunku mebli, terminu wyjazdu kierowcy z Polski oraz terminu dostarczenia mebli na ustalony belgijski adres. Meble o małym gabarycie i wadze wysyłamy często kurierem, czyli jest to kurierska wysyłka mebli do Belgii. Najczęściej są to stoliki, ławy, biurka albo komody. Natomiast większe meble głównie tapicerowane meble jak sofy, kanapy, narożniki albo tapczany oraz meble twarde jak szafy, meblościanki, meble łazienkowe i kuchenne dostarczamy do naszych klientów w Belgii za pośrednictwem naszego przewoźnika dedykowanego. Realizując dostawę mebli do Belgii w ten sposób, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo, oraz bezpośredni kontakt kierowcy z odbiorcą mebli w Belgii.

Nasza oferta mebli polskich jest szeroka, dlatego chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Pomożemy i doradzimy. Zapraszamy do współpracy!