Koszyk

Transport mebli do Irlandii

TRANSPORT MEBLI DO IRLANDII – MEBLE, KTÓRE POKOCHASZ JAK IRLANDIĘ!

Każdy zna tę piosenkę, stała się kultowym hitem, który do dziś często przewija się praktycznie na każdej imprezie. Hit zespołu Kobranocka pod tytułem „Kocham cię jak Irlandię” opowiada o wielkiej miłości, a my chcielibyśmy opowiedzieć Ci także o miłości, ale do czegoś innego. Uczucie jakie żywi się do polskich mebli jest tak wielkie, że skłonnymi do ich zakupu są nasi rodacy zamieszkujący Irlandię, a także sami Irlandczycy. Chcesz się o tym przekonać? Dowiedz się co chcemy Ci zaoferować i jakie wiążą się z tym korzyści.

Transport mebli do Irlandii

BEZ PROBLEMU I Z DOŚWIADCZENIEM

Tak najkrócej można opisać wysyłkę mebli prowadzoną przez naszych pracowników do Irlandii. Oferujemy legalny i w pełni profesjonalny transport polskich produktów meblowych do zielonej wyspy. Ten dystans nie jest nam straszny i bardzo dobrze znamy już ten rejon Europy. W każdy zakątek Irlandii jesteśmy w stanie dowieźć dla Ciebie Twojego meble. To zasługa wieloletniej współpracy z naszymi dostawcami, wypracowaliśmy to wspólnie!

Polskie meble z dostawą do Irlandii

Ustal godzinę dostawy oraz jej miejsca, to kwestie, które możesz w sposób indywidualny ustalić z kurierem. Dostosujemy się do Ciebie, zamówienie, które przemierzyło wiele kilometrów musi dotrzeć do rąk własnych naszego Klienta. Nasi dostawcy doręczają produkty w systemie „door to door”, czyli dla nich meta to próg Twojego domu. Krótko mówiąc, wszystko pod sam nos.

POLSKIE MEBLE W IRLANDII, W POLSKIEJ CENIE

Transport mebli do Irlandii wymaga przemierzenia wielu kilometrów przez naszego kierowcę, ale nie wiąże się to z tak dużymi kosztami o jakich pewnie myślisz. Ile zapłacisz za złożone przez siebie zamówienie w naszym sklepie internetowym? Tyle, ile dokładnie zostało z Tobą ustalone. Nasi konsultanci do wyceny każdego pracownika podchodzą indywidualnie. Istotne w ramach ustalania wysokości kosztu dostawy jest wielkość zamówienia oraz odległość jaką musi przemierzyć dostawca.

Wysyłka polskich mebli do Irlandii

Może to być wysyłka narożników z Polski do Irlandii, czy polskich szaf, meblościanek, kanap, sof czy foteli do irlandzkich miast. Koszt nie powinien być dla Ciebie zastraszający, nikt nie chce zarobić na Twoim pragnieniu posiadania polskiego wyposażenia, tak aby dom stojący w Irlandii chociaż od wewnątrz był bliższy naszemu krajowi. Koszt dostawy polskich mebli do Dublin, Cork, Galway, Limerick czy też Waterford jest względem siebie bardzo zbliżona. Czy wychodzi to korzystnie względem innych państw europejskich?

W CZYM TKWI SEKRET?

Nasza wartość nadrzędna w kwestii sprzedaży dotyczy tego, że meble wykonywane są przez prawdziwych polskich rzemieślników, którzy z pokolenia na pokolenie przekazują swoją wiedzę dla następnych właścicieli. Dzięki takiej skali wyrobu produktów meblowych Polska może wieść w prym pod tym względem w całej Europie. Podejście polskich producentów mebli świadczy o nakierowaniu na jakość i realizację przyjętych ogólnie celów.

Dostawa mebli do Irlandii

Długoletnie żywotność polskich mebli to zasługa użycia wysokogatunkowych materiałów do ich wyrobu. Wiele elementów tychże produktów stanowi prawdziwe drewno m.in. dąb, sosna czy modrzew. Dbałość o detal, możliwość doboru wybarwień, to wyznaczniki stanowiące podstawę do konkurowania z najlepszymi w swoim fachu. Wszystkim nam zależy, abyś otrzymał swoje zamówienie, nawet jeśli ma ono trafić pod irlandzki adres. Meble z Polski do Irlandii w naszym sklepie internetowym dostarczane bezpiecznie i fachowo na podstawie wieloletniego doświadczenia ze znakomitymi przewoźnikami. Zaufali nam także sami Irlandczycy, którzy na rzecz polskich mebli rezygnują ze swoich rodzimych produktów.

JAK ZLECIĆ NAM TRANSPORT MEBLI DO IRLANDII?

Najważniejsze zadanie dla Ciebie: zrób sobie herbatę i kawę, otwórz w internecie stronę naszego sklepu plmeble.pl i wybierz meble, którymi jesteś zainteresowany a potem napisz do nas e-mail: biuro@plmeble.pl lub skontaktuj się z nami poprzez livechat (na stronie sklepu www.plmeble.pl) lub zadzwoń tel.: +48 518 220 390, by ustalić koszt transportu mebli do Irlandii. Dodatkowo podaj miejscowość i kod pocztowy w Irlandii. Cenę transportu ustalamy indywidualnie - uzależniamy ją od ilości mebli (waga i gabaryt wybranych produktów) oraz od odległości z Polski do wskazanej miejscowości w Irlandii. Nasze polskie meble produkowane są w różnych miejscach w Polsce przez naszych rodzimych producentów - rzemieślnicze firmy meblowe. W przypadku, gdy wybrane przez Ciebie meble będą pochodzić od różnych polskich producentów, będzie to miało znaczenie przy wyliczeniu kosztu dostawy do Irlandii. Logistycznie zorganizujemy to tak, że będzie jeden wspólny transport - nasz przewoźnik odbierze towar przygotowany u producentów w Polsce i dojedzie z meblami do Irlandii. Dostawy mebli do Irlandii dla naszych klientów realizujemy raz na dwa tygodnie. Wysyłamy polskie meble właściwie w każde miejsce i każdy region Irlandii. Jeździmy zarówno do dużych miast, jak i tych małych miejscowości irlandzkich, często zbaczając z głównych dróg. Zapewniamy, że dopracujemy i ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące załadunku mebli, terminu wyjazdu kierowcy z Polski oraz terminu dostarczenia mebli na ustalony irlandzki adres. Polski mebel, który zawozimy do Irlandii to stoliki, ławy, biurka, komody, tapicerowane meble: fotele, podnóżki, sofy, kanapy, narożniki, tapczany oraz meble twarde: szafy przesuwne, meblościanki nowoczesne, meble łazienkowe i do kuchni dostarczamy do naszych klientów w Irlandii za pośrednictwem naszego przewoźnika dedykowanego. Realizując dostawę mebli do Irlandii w ten sposób, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo, oraz bezpośredni kontakt kierowcy z odbiorcą mebli w Irlandii.

Nasza oferta mebli polskich jest szeroka, dlatego chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Pomożemy i doradzimy. Zapraszamy do współpracy!