Koszyk

Dostawa mebli na Słowację

DOSTAWA POLSKICH MEBLI NA SŁOWACJĘ – ZAMÓWIENIA W PLMEBLE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Wydawałoby się, że to niedaleko, ale jednak jest to dość sporo kilometrów. Polska graniczy z kilkoma państwami, które są naszymi stałymi odbiorcami mebli. Należy kolejny raz przypomnieć, że polskie meble to klasa sama w sobie. Wyroby polskich producentów spodobały się także naszym południowym sąsiadom ze Słowacji. Dlaczego? Nie ma się im co dziwić, żal nie skorzystać z takiej okazji, mając tak blisko cenione produkty. Dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Dostawa mebli na Słowację

SŁOWACJA TO NIE TYLKO GÓRY

Często wybierając kierunek wakacji zimowych wybieramy się na północ Słowacji, gdzie możemy rozkoszować się pięknymi krajobrazami, widokami Tatr po stronie naszych sąsiadów. To szansa na zobaczenie wyższych szczytów niż nasze Rysy. Jednak niektórzy Polacy pozostają na Słowacji, ponieważ uważają, że to jest ich miejsce na ziemi. To też nie jest koniec świata, z którego podróż do kraju ojczystego trwa wieki.

Meble z Polski z wysyłką na Słowację

Nie bagatelizujmy jednak stale tej odległości dzielącej nasz dom ojczysty od granicy ze Słowacją. Zamawiając meble z naszego sklepu internetowego, także w przypadku naszych południowych sąsiadów można liczyć na indywidualne podejście naszych konsultantów. Słowacja to inny kraj i wiele osób go zamieszkujących pomyślałoby, że koszt dostawy mebli na Słowację będzie wygórowany. Oczywiście, że u nas tak nie jest!

DOSTAWA NA KORZYSTNYCH WARUNKACH

Czy to Liberec czy Bratysława, a może Koszyce, to tak naprawdę nie ma wielkiej różnicy. Współpracujący z nami przewoźnicy dowożą zamówienie wygenerowane w naszym sklepie internetowym w każde miejsce na Słowacji. Możesz mieszkać na południu tego kraju lub na wschodzie, od wielu lat linia współpracy plmeble.pl a przewoźnicy układa się doskonale. Z nami transport mebli na Słowację to czysta przyjemność.

Transport mebli na Słowację

Wypracowaliśmy ten model czerpiąc z każdego dnia kolejną dozę nowych doświadczeń. Dostawy mebli na Słowację w ogóle nie są dla nas przerażające. Potrafimy przewieźć meble w inne zakątki Europy np. Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Belgia czy też Francja. Wszędzie tam, gdzie ktoś odczuwa zapotrzebowanie na nasze produkty, to jesteśmy tak naprawdę zaspokoić każdą potrzebę.

NIE LICZ KILOMETRÓW, ANI KOSZTÓW

Jeśli wychodzisz z założenia, że zakup mebli jest jedynie opłacalny na terenie danego kraju, to wiedz, że się mylisz. Kompletując u nas zamówienie pozostawiasz kontakt do siebie. Nasz pracownik obsługi sklepu internetowego skontaktuje się z Tobą niezwłocznie, aby ustalić szczegóły dostawy, a co za tym idzie, konkretny termin, godzinę, a także wszystkie koszty z tym związane.

Polskie meble łazienkowe

Podchodzimy do każdego Klienta w sposób indywidualny. Nigdy koszt dostawy mebli nie wynosi tyle samo dla Słowacji. Po pierwsze to nie jest mały kraj, a po drugie zależy to od wielu innych czynników takich jak m.in. wielkość dostawy, czyli liczba zamówionych produktów, następnie dokładna lokalizacja, po trzecie termin realizacji, forma wysyłki. Wiedza, którą zbierze konsultant pozwoli na ustalenie spersonalizowanych i jedynych w swoim rodzaju warunków dostawy. Specjalnie dla Ciebie!

RADOŚĆ Z POLSKICH MEBLI

Czy słyszałeś o słowackich meblach? Z pewnością słyszałeś o polskich meblach, które słynną z bardzo dobrej jakości na terenie całej Europy. Nie tylko Polacy mieszkający za granicą są zainteresowani sprowadzeniem wyposażenia wnętrz z kraju nad Wisłą. Wśród naszych Klientów są też osoby o innych narodowościach, dla których wysoka jakość polskich mebli jest niezbędna do urządzenia wnętrza swojego domu. Polski mebel jest marką znaną w całej Europie.

Wysyłka polskich mebli na Słowację

Nie zastanawiaj się dłużej, to że wybrałeś Słowację na miejsce swojego zamieszkania w żaden sposób nie powinno Cię ograniczać. Przynajmniej w kwestii mebli cena, którą zapłacisz w naszym sklepie internetowym nie jest zatrważającą wysoka! Meble polskie są tanie i skonstruowane z najwyższej jakości materiałów, co wpływa pozytywnie na ich wieloletnie użytkowanie. Polskie meble na Słowacji? Oczywiście, że tak! Wysyłka mebli na Słowację? Ponownie tak!

JAK JEST REALIZOWANA DOSTAWA MEBLI NA SŁOWACJĘ?

Na początku zadanie dla Ciebie: wybierz meble, którymi jesteś zainteresowany i napisz do nas e-mail: biuro@plmeble.pl lub skontaktuj się z nami poprzez livechat (na stronie sklepu www.plmeble.pl) lub zadzwoń tel.: +48 518 220 390, by ustalić koszt dostawy mebli na Słowację. Podaj miejscowość i kod pocztowy na Słowacji. Cenę transportu ustalamy indywidualnie - uzależniamy ją od ilości mebli (waga i gabaryt wybranych produktów) oraz od odległości z Polski do wskazanej miejscowości na Słowacji. Nasze meble produkowane są w różnych miejscach w Polsce. W przypadku, gdy wybierzesz meble od różnych polskich producentów (przy każdym produkcie na stronie sklepu podajemy oznaczenie liczbowe danego producenta, np. 015, 041, itd. - możesz "kliknąć w tę liczbę na czerwono - zobaczysz wszystkie produkty tego producenta), będzie to miało znaczenie przy wyliczeniu kosztu dostawy na Słowację. Logistycznie zorganizujemy jeden wspólny transport - nasz przewoźnik odbierze towar przygotowany u wszystkich producentów w Polsce i dojedzie z meblami na Słowację.

Transport polskich mebli na Słowację

Transport mebli na Słowację realizujemy raz w tygodniu. Wysyłamy polskie meble na Słowację w każde miejsce i każdy region. Jeździmy zarówno do dużych miast, jak i tych małych miejscowości słowackich. Zapewniamy, że dopracujemy i ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące załadunku mebli, terminu wyjazdu kierowcy z Polski oraz terminu dostarczenia mebli na ustalony adres słowacki. Meble o małym gabarycie i wadze wysyłamy często kurierem, czyli jest to kurierska wysyłka mebli na Słowację. Najczęściej są to meble biurowe (biurka i kontenerki), krzesła tapicerowane i stoły do jadalni, ławostoły i ławy kawowe, oraz szafki na buty, garderoby i  komody. Natomiast meble tapicerowane: rozkładane sofy salonowe, kanapy narożne, narożniki z funkcją spania, młodzieżowe tapczany otwierane, stylowe fotele uszak a także meble twarde jak meble do łazienki, szafy i szafki, meblościanki młodzieżowe, meble kuchenne, dostarczamy do naszych klientów na Słowacji za pośrednictwem naszego przewoźnika dedykowanego. Realizując dostawę mebli na Słowację w ten sposób, gwarantujemy najwyższe bezpieczeństwo, oraz bezpośredni kontakt kierowcy z odbiorcą mebli na Słowacji.

Fotele z Polski na Słowację

Nasza oferta polskich mebli jest szeroka i wciąż rozwijana, dlatego chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu dla Ciebie i Twojej rodziny. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania pytań. Pomożemy i doradzimy. Zapraszamy do współpracy! PLMEBLE.PL